WILD POWER
FITNESS
ACADEMY

WILD POWER FITNESS TEAM

Katarzyna Bobrowska

STRETCHING, BPU, TBC

Kasia Bobrowska od 20 lat kocha fitness. Modelowanie, kształtowanie i podnoszenie aktywności fizycznej to jej drugie imię.
 
Uwielbia prace z aktywnymi kobietami i za każdym razem zaraża pozytywna energią.
Zawsze szczerze zachęca do podjęcia wyzwania, a nuż się zakochasz!

Olga Lopatina

JOGA

Olga, z zawodu psycholog dziecięcy od ponad 10 lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Swoją przygodę z jogą zaczęła 10 lat temu od zajęć Asztanga. Zafascynowała ją w jodze możliwość rozwoju swojego ciała i podtrzymywania go w dobrej formie, ale po jakimś czasie zauważyła że joga wpływa dobrze nie tylko na zdrowie i samopoczucie, ale daje dużo świadomości i siły, które można przykładać do wszystkich obszarów swojego życia. Ćwiczyła z pasją i po pewnym czasie uświadomiła sobie, że chciałaby czegoś wiecej – chciałaby dzielić się bogactwem jogi z innymi. Zdecydowała się na kurs instruktorski u prof. Janusza Szopy i otrzymała dyplom „instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga”. Joga Kraków to przyszłość osobistego rozwoju. Prowadzi zajęcia w Krakowie od ok. 3 lat: są to zajęcia dla mam z dziećmi, joga dla kręgosłupa i joga dla początkujących. Na swoich zajęciach zwraca dużą uwagę na zdrowe, „nie sportowe” wykonywanie asan, stara się dokładnie tłumaczyć wszystkie wykonywane pozycje, rozwiać świadomość ciała i odprężać go. Zdaje sobie sprawę z tego że współczesny człowiek ma w życiu dużo stresu i stara się prowadzić praktykę w taki sposób, żeby po zajęciach każdy wyszedł z sali zrelaksowany, odprężony i wyciszony.

Magdalena Nowicka

FIT BALL, BPU, TBC

Ze sportem związana od dziecka. Jako ceniony trener fitness pracuje od ponad 15 lat. Z wieloma klubami krakowskimi związana jest od początku ich istnienia. Jest instruktorem o bardzo dużym doświadczeniu. Zaraża wszystkich uczestników pozytywną energią i motywuje do pracy nad własnym ciałem. Jej specjalnością są formy energiczne jak step czy Indoor Cycling, a także treningi wzmacniające jak TBC czy BPU. Zawsze indywidualnie przygotowywuje się do każdych zajęć dla różnych grup wiekowych oraz ich poziomu zaawansowania. Wyznaje zasadę, że sport ma sprawiać przyjemność uczestnikom i przynosić oczekiwane efekty. Najważniejsze szkolenia to: Indoor Cycling-I.C.E BASIC, Body Ball, Step I i II, Magic Bar oraz liczne warsztaty i konwencje fitness.

Anna Półtorak

ZUMBA

ZUMBĘ® poznała i pokochała na pierwszym charytatywnym krakowskim maratonie, zorganizowanym w 2010 r. na rzecz Fundacji Anny Dymnej. Zaczęła chodzić na regularne zajęcia, brać udział w master classach, zumbatonach, aż w końcu podjęła decyzję o zrobieniu kursu instruktorskiego (licencjonowana instruktorka ZUMBA FITNESS® od lipca 2013 r.). Oprócz tego ma w „sercu i nogach” 😉 tańce ludowe (zespół pieśni i tańca) oraz różne warsztaty fitnessowo-taneczne (m.in. Fitness&Dance w rytmach brazylijskich z Marcosem de Limą, Grzegorzem Halko i Anetą Przepiórą, Massala Bhangra Workout z Denisem Thomsenem, warsztaty brazylijskiego tańca Forró (Rafael Baere – Brazylia i Thibault Ferrand – Francja), Zumba Kraków, Warsztaty tańców afrykańskich (Coupé Décalé z Alainem Nca – Kamerun oraz Batuque i Cola z Carlą Tavares – Wyspy Zielonego Przylądka), Ladies Styling (salsa cubana, afrosalsa, cubaton, bachaton, mambo, cha cha cha) z Milagros Abreu Machado, warsztaty tańców kubańskich (Alexis Vinent Batalla – Kuba), Zumba Instructor Academy w Paryżu (marzec 2017) z twórcą ZUMBY Beto Perezem, Walterem Diazem, Hermannem Melo i Ricardo Marmittem.

Ewelina Tutka

COCKTAIL DANCE TBC BPU

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego oraz absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Nauczyciel w przedszkolu samorządowym w latach 2009 – 2O15.
 
Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa nieprzerwanie ponad 29 lat. 
Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego i hip-hop, wielokrotnie stając na podium i wygrywając zawody. Ukończyła 2-letni kurs na instruktora tańca towarzyskiego przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie oraz szereg szkoleń w takich stylach tanecznych jak jazz, modern jazz, hip-hop, taniec ludowy i klasyczny. Zajęcia i kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych i dzieci prowadzi od ponad 17 lat. Jej mocną stroną są lekcje indywidualne dla par szykujących pierwszy taniec na wesele. Podczas spotkań pełnych śmiechu i pozytywnej energii, przygotowuje narzeczonych do tego wyjątkowego dla nich pokazu, dopasowując choreografię do ich umiejętności i potrzeb. 
 
Ponad 1O lat temu do pasji tanecznej dołączyło również zainteresowanie fitnessem.
Ewelina ukończyła kurs dla instruktora fitness oraz wiele szkoleń, co pozwala jej prowadzić 
ciekawe zajęcia rozciągające mięśnie, spalające tłuszcz oraz Thai Bo, a jej specjalnością 
są zajęcia wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę ze sztangami i hantlami.
Jako jedna z pierwszych trenerek FItness Krakowie. Wprowadziła do klubu fitness zajęcia taneczne,
dające możliwość kobietom pracy nad plastyką ciała, gracją i subtelnością poruszania się.
Jej zajęcia to nie tylko praca na ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii, czyli idealna okazja do odreagowania codziennego stresu!

Aneta Ślebota

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zajęcia fitness prowadzi od 2002 roku, specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających i modelujacych sylwetkę, takich jak: TBC, BODY SHAPE, TRAMPOLINY, ABT oraz w ćwiczeniach rozciągających: STRETCHING, ZDROWY KRĘGOSŁUP.

Angelika Szcząchor

BPU, TBC, PILATES

Absolwentka AWF Kraków, instruktor fitness (BPU, Hi-low, TBC, Pilates, Tae-bo, zajęcia dla kobiet w ciąży) ale również instruktorka Zumby od 2012 roku (posiada licencję: B1, B2 oraz Zumby Kids & Junior). 

Muzyka, taniec, rytm i energia dają jej największą radość i dalszą motywację. Zajęcia prowadzi z wielką pasją i zaangażowaniem. Właśnie w połączeniu energii płynącej z muzyki z elementami fitness odnajduje swoją pasję. 

Rozwija się uczestnicząc w maratonach i dodatkowych szkoleniach.  Na swoich zajęciach zawsze daje 100% siebie i zapewnia dobrą zabawę, bo przecież na zajęciach chodzi o dobrą zabawę. Stara się zarażać uczestników energią i optymizmem oraz wiarą że mogą wszystko, co pozwala zapomnieć o monotonii i codziennych problemach.

Motywuje uczestników do większego wysiłku a co za tym idzie do spalania zbędnych kalorii. Największa satysfakcję daje jej uśmiech na twarzach uczestników zajęć. 

Ilona Ułamek

BACHATA, REGGAETON

Ilona swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat i oddała się tej pasji na resztę życia.

Pierwsze kroki na parkiecie stawiała na arenach Międzynarodowych Turniejów Tańca Towarzyskiego zdobywając tym samym kolejne osiągnięcia w stylach latynoamerykańskim oraz standardowym.

Po ukończeniu szkoły średniej zaczęła zdobywać swoje pierwsze doświadczenia jako instruktor tańca prowadząc kursy w Irlandii.

Po powrocie do Polski, wciąż rosnące zamiłowanie do tańca popchnęło ją do odkrywania kolejnych jego form. Przyszła pora na Salsę Kubańską, Reggaeton i Bachatę a w późniejszym czasie Hip Hop i High Heels.

Od roku 2012 aktywnie podróżuje po Polsce i świecie biorąc czynny udział w największych międzynarodowych kongresach tanecznych oraz pomagając w organizacji kilku z nich.

Wykształcenie tak różnorodnych umiejętności tanecznych oraz własnego unikalnego stylu przyniosło kolejne sukcesy, m.in.: zdobycie Grand Prix w Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych oraz tytułu Mistrza Europy w zawodach World Artistic Dance Federation 2017.

Obecnie bierze udział w licznych projektach tanecznych zarówno jako tancerka jak i choreograf, występuje w Rewiach Musicalowych na polskich scenach muzycznych oraz w eventach i pokazach tanecznych.

Jest niepoprawną perfekcjonistką. Na parkiecie przywiązuje dużą wagę do techniki tanecznej, pracuje indywidualnie nad swoim ciągłym rozwojem i stara się wciąż doskonalić ruch ucząc się od najlepszych. Swoją miłością do tańca zaraża innych i z niezwykłą pasją podchodzi zarówno do każdego ze swoich kursantów, jak i do każdego show tanecznego, którego jest częścią.

Tomasz Jakowienko

DANCEHALL, HIP HOP, LOCKING, HOUSE, HIGH HEELS

Wieloletni tancerz , trener grup tanecznych oraz choreograf i założyciel grupy ROCKETES HEELS.
Przygodę z tańcem rozpoczął od formacji latynoamerykańskiej. Zafascynowany tańcami latynoamerykańskimi połączył swoje życie , pasję i pracę z tańcem.
Na swoim koncie ma wiele warsztatów, zawodów oraz pokazów tanecznych . Wszechstronność taneczna pozwala mu łączyć poznane mu style taneczne ( hip hop ,house, dancehall, locking ) w nietuzinkowe choreografie . W swojej twórczości kieruje się przede wszystkim emocjami , przekazywaniem ich innym za pomocą ruchu ciała , ekspresji ruchu oraz poprzez wyraz artystyczny całej choreografii.
Obecnie największą uwagę poświęca technice HIGH HEELS . Jest to nowa w Polsce, technika tańca szybko rozwijająca się i będąca zarazem doskonałym wyzwaniem tanecznym .
Wraz ze swoją grupą taneczną zamierza promować ten styl taneczny ciekawymi pokazami scenicznymi.

GRAFIK ZAJĘĆ

LEJDIS & WILD POWER                 725 505 098 / 513 411 800           os. Albertyńskie 1-2   SALA NIEBIESKA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09:00 - 10:00

Joga Dynamiczna
Ania W.


10:00 - 11:00 MAMA & BOBAS
Ania W.
17:00 - 18:00 OUTDOOR
Kamil
Trening Funkcjonalny
Ania
Joga Dynamiczna
Ania W.

KLIP DANCE
Ania
18:00 - 19:00 JOGA*
Olga
BPU*
Aneta

Pilates*
Aneta
BODY SHAPE*
Aneta
19:00 - 20:00 Trening Funkcjonalny*
Ela
ZUMBA
Angela
PUMP
Magda
Turbo-spalanie*
Aneta
Tabata*
Ela
20:00 - 21:00 Stretching+relaks*
Ela
HOT (Horne Office Training)
Angela
Zdrowy kręgosłup +
Stretching
Aneta
BPU
Aneta

LEJDIS & WILD POWER                 725 505 098 / 513 411 800           os. Albertyńskie 1-2   SALA BRĄZOWA

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
08:30 - 09:20 Pilates+Stretching*
Ania
Mobility*
Karolina

Mobility*
Karolina
Power Cardio
Kamil

09:00 - 10:00


BPU*
Aneta
09:30 - 10:20 Pośladki+stretch*
Ania
Fitmama*
Karolina

Fitmama*
Karolina

16:00 - 16:50 CARDIO
Kamil
Zdrowy kręgosłup
Ania
Fitmama*
Karolina
Gimnastyka*
Ania
BPU*
Karolina

17:00 - 18:00 Zumba®
Kasia
Pilates*
Aneta
Mobility*
Karolina
Wzmacnianie/Stretch*
Ania
Mobility*
Karolina
18:00 - 19:00 Pilates*
Aneta

Zumba®
Kasia
SALSATION
Paweł
JOGA*
Olga
19:00 - 20:00 TABATA
Magda
Trening Obwodowy
Magda
Body Shape
Aneta
TABATA
Magda
STEP
Magda
20:00 - 21:00 Technika Tańca
Ewelina
JOGA*
Asia
Cocktail Dance
Ewelina

Stretching+relaksacja*
Ela
21:00 - 22:00 Cocktail Dance
Ewelina

Taniec towarzyszki
(Grupa Zamknięta)
Ewelina