WILD POWER
GYM
ACADEMY

WARTO BYĆ ZDRO!

W wolnej chwili lubisz biegać za swoim pupilem, chcesz zaimponować znajomym, a może po prostu chcesz być w dobrej formie? W Wild Power Gym Siłownia Kraków nie oceniamy Twojego wieku i poziomu umiejętności. W naszej ofercie przygotowaliśmyzajęcia dla doświadczonych wyjadaczy, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją kulturystyczną przygodę. Atuty naszej siłowni to długie godziny otwarcia i szeroki wybór zajęć połączony z atrakcyjną ofertą karnetów. Sprawdź pakiety i wybierz wariant dopasowany do Twojego planu dnia.

Złap karnet dla siebie i przekonaj się, że warto być ZDRO!

WILD POWER GYM TEAM

Witold Jałocha

Instruktor -Trener

Od najmłodszych lat związany jest ze sportem. Zainspirowany takimi ikonami jak Frank Zane czy Arnold Schwarzenegger w wieku 13 lat zaczął swoją przygodę z siłownią, hobbistycznie uprawia koszykówkę oraz pływa. Trenował trójbój siłowy, który oprócz podstaw rozwoju siłowego dał mu również bazę do budowania sylwetki poprzez wykonywanie ćwiczeń wielostawowych.
Ponieważ uważa, że dla najlepszych efektów oprócz ćwiczeń na siłowni należy również zadbać o swoje zdrowie i odpowiedni sposób odżywiania posiada szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz suplementacji. Od kilku lat jest freelancerem oferującym usługi trenera personalnego i dietetyka.

Filip Solarz

Instruktor -Trener​

Od ponad 20 lat aktywnie realizujący się jako zawodnik sportów siłowych oraz sylwetkowych, a także jako trener kulturystyki. Finalista Mistrzostw Polski i Śląska w kulturystyce ekstremalnej w 2013r. Od lat związanych z siłowniami w Krakowie. Wielki pasjonat wycieczek wysokogórskich.

Darmowy pierwszy trening!