WILD POWER
FIGHT
ACADEMY

WILD POWER FIGHT TEAM

Sebastian Jagielski

Instruktor -Trener

Od dziecka był wychowywany w sportowej atmosferze, dorastał zaabsorbowany legendą Bruce Lee i jako 13 latek rozpoczął treningi Kung Fu styl Choy lee fut pod okiem Grzegorza Ciembroniewicza.

Będąc nastolatkiem szukającym swojej drogi otarł się o wiele dziedzin sportu. W 1995 r. rozpoczął trening full contact Karate w formule K-1 w krakowskim stowarzyszeniu Oyama Karate, pod okiem Andrzeja Pierzchały‚ ówczesnego Mistrza Świata Oyama Karate. Chcąc nadrobić stracony czas pomógł swojemu ojcu (Andrzej Jagielski) w otwarciu prywatnej szkoły bokserskiej „CHAMPION”, gdzie równolegle z treningami K-1 podnosił swoje umiejętności z zakresu technik bokserskich. W 1998 r. zdobył „Złote Rękawice” w kategorii seniorów waga 60 kg. Niestety z racji na trudny czas dla polskiego sportu i brak możliwości dalszego rozwoju „zawiesił rękawice na kołku”

Katarzyna Dróżdż

Instruktor -Trener​

Ze sportami walki związana jest od 6 lat. Zaczynała od mma jednak z czasem bardziej polubiła sporty stójkowe i na ich rozwoju się skupiła .Tutaj zaczynała od boksu z czasem zaraziła się też pasją do kickboxingu i tak już zostało.

Z K1 Team Sporty walki Kraków związana jest od 3 lat do tej pory udało jej się zdobyć złoto na Mistrzostwach Silesia Samuraj International w 2018 i srebro na amatorskich Mistrzostwach WKN w 2018 roku. Boks w Krakowie.
Cały czas się rozwija i wierzy że cieżka praca i ambicje zaowocują w ringu.

Kasia Dróżdż poprowadzi treningi najmłodszych adeptów.

Untitled design(3)

Tomasz Malhado Wojtasik

Instruktor -Trener

Swoją przygodę z Capoeira zaczął 12.01.2001 roku w Krakowie w grupie Artes Das Gerais ( Obecnie grupo CamAngula) od 2015 roku reprezentuje grupe Capoeira Brasil
Przez lata treningów,uczestniczy cyklicznie w seminariach Capoeira w całej Polsce oraz na świecie(m.in.: Hamburg, Frankfurt, Utrecht ,Lizbona, Belo Horizonte-Brazylia).
W 2009 roku dostaje swój pierwszy stopień instruktorski Capoeira- aby dalej prowadzić sekcję w Krakowie oraz na Podhalu.
Organizator licznych eventów i seminariów, pokazów Capoeira na terenie Małopolski,
Pomysłodawca i organizator największej imprezy Capoeira na terenie podhala(Capoeira Mountain Meeteng).
Współorganizator krakowskiego festiwalu Grupo Capoeira Brasil oraz Batizado e Troca de Cordao ( impreza mająca na celu przyjęcie nowych adeptów Capoeira oraz nadawania stopni).
Posiadacz fioletowego sznura(cordao roxa-professor ), instruktor samoobrony oraz sportów siłowych. Posiada legitymację wydaną przez Ministra Sportu w 2008 roku.
Prezes, trener oraz koordynator Klubu Sportowego Capoeira, w Nowej Hucie, Krakowie oraz w Zakopanem.
Uczeń brazylijskiego mistrza Mestre Paulao Ceara- fundatora oraz jednego z 3 założycieli grupy Capoeira Brasil na świecie, prezydenta światowej federacji capoeira WCF.
Najważniejsze jest to że Tomek to wulkan pozytywnej energii, zawsze uśmiechnięty i chętny do przekazania swojej wiedzy.

GRAFIK ZAJĘĆ

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17:30 KICKBOXING
KIDS
KICKBOXING
KIDS
18:30 CAPOEIRA
Początkująca
KICKBOXING
JUNIOR
KICKBOXING
JUNIOR
19:00 CAPOEIRA
Początkująca
19:30 CAPOEIRA
Zaawansowana
BOKS
Zaawansowana
BOKS
Zaawansowana
20:00 CAPOEIRA
Zaawansowana
20:15 KICKBOXING
DLA KOBIET
20:30 BOKS
Początkująca
BOKS
Początkująca
21:00 KICKBOXING
DLA KOBIET

Darmowy pierwszy trening!